znak graficzny analizy innowacyjne
 

Analityka biznesowa

Analizy Innowacyjne Konkurencyjne Praktyki Biznesowe Menu
Optymalizacja działania Ideał Działań Sieciowych Zastosowania
 

Analityka biznesowa pozwala świadomie obniżać koszty i ryzyko biznesowe w tak trudnych tematach jak tworzenie nowych ofert, produktów, modeli biznesowych i nowych działalności.

 

Sukces zależy od zdolności wprowadzenia zmian, zanim ich konieczność stanie się nieunikniona

 

Kreacyjne przetworzenie różnorodnych strumieni danych pozwala na wypracowanie nowych kierunków rozwoju, pomysłów na nowe oferty i produkty, modeli konkurencyjnych działalności gospodarczych - to trudna a zarazem fascynująca praca wnioskowania z dużych ilości różnorodnych danych.

Od wielu lat rozwijamy warsztat pracy nad kreacyjnym przetwarzaniem dużych ilości danych co zaowocowało wyodrębnieniem się kilku kluczowych typów prac - Analizy Innowacyjne, Konkurencyjne praktyki biznesowe, Optymalizacja działania firmy, Ideał działań sieciowych. Każda z prac może być przygotowana w wersji dla zarządu lub jako materiał edukacyjny dla pracowników.

Poza bezpośrednim wnioskowaniem na bazie danych w skład prac wchodzą przemyślenia osób realizujących i konsultujących prace, wsparcie zespołu informatycznego wyposażonego w autorskie oprogramowanie bazodanowe i bigdata, wsparcie zagranicznych rezydentów dostarczających danych z poza kraju.

Wykonanie bezpośrednie i pośrednie Analiz Innowacyjnych pozwala nam na realizację szeregu innych prac doradczych, projektowych, kreacyjnych i wzorniczych. Analizy Innowacyjne mogą być ukierunkowanym dopływem pomysłów z Państwa branży lub wchodzić w skład szeregu innych prac jako podbudowa w postaci analizy rynku, branży i konkurencji dając w swej puencie najważniejsze wytyczne i wnioski w formie przewag konkurencyjnych.

 

Kontakt: tel. 501-371-808, biuro@msgk.eu


 

POWRÓT DO GÓRY